Головна
Cофт
Комп'ютерні новини
Книги
Шаблони
Скрипти
Наша реклама
Оголошення
Безпека
Цифрове фото
Відео
КПК
Архів статей
Різне

Популярне

Реклама

Троян "Превед" атакує через ICQ Категорія: Комп'ютерні новини

Служба вірусного моніторингу компанії "Доктор Веб " повідомляє про розповсюдження по мережі миттєвих повідомлень ICQ нової модифікації троянської програми, що отримала назву Trojan.PWS.LDPinch.1061. Шкідливий код розповсюджується у файлі oPreved.exe.
Отримуване користувачем повідомлення містить запрошення подивитися "прикольну флешку" і посилання, по якому ця "флешка" знаходиться. Викачуваний файл (oPreved.exe) дійсно має значок флеш-ролика, але насправді - це троян, що перехоплює паролі.
Після запуску oPreved.exe створюються файли: %System%\Expllorer.exe (223 392 байти. Детектується антивірусом Dr.Web як Win32.HLLW.MyBot), %windir%\temp\xer.exe (223 392 байти. Детектується антивірусом Dr.Web як Win32.HLLW.MyBot) і тимчасовий файл C:\a.bat. Файл Expllorer.exe прописується в автозавантаження, створюючи наступні ключі в системному реєстрі: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run «Shel»=Expllorer.exe; HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunServices «Shel»=Expllorer.exe.
Передача паролів відбувається через скрипт на сайті hxxp://220web.ru. Передаються всі зібрані паролі в системі: icq, ftp, поштові сервіси, dialup, trilian, miranda і т.д. Також Trojan.PWS.LDPinch намагається обійти міжмережеві екрани - як вбудований в операційну систему, так і деяких сторонніх розробників.
Компанія "Доктор Веб-сервера" закликає користувачів бути уважними і не відкривати посилання, що прийшли в повідомленнях ICQ від невідомих адресатів.

По матеріалах: CNews
Шукайте все потрібне на сайтах Прикарпатського порталу:
 
Інформація
Якщо Ви хочете залишити коментар до даної статті, то Вам необхідно реєструватися на сайті.

Авторизація

Логін
Пароль
 

Комп’ютерні форуми

Комп’ютери, комплектуючі (“залізо”), периферія

Інтернет та Інтернет-комерція

Операційні системи та програмне забезпечення

Прикладне програмування

Форум IFN

Опитування

Оцініть наш портал
Найкращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і кращі
Зовсім не сподобався

Ми рекомендуємо:

The Bat!
Поштовий Клієнт
GetRight
Менеджер Закачок
EmEditor
Текстовий Редактор
FlashGet
Менеджер Закачок
WinSCP
FTP Клієнт
acdsee
Перегляд Фото
JetAudio
Мультимедійний Плеєр
QIP
Аналог ICQ
Nero
Запис CD
Mozilla
Інтернет Браузер
Adobe Photoshop
Графічний Редактор
TuneUp Utilities
Налаштування Системи
Winamp
Мультимедійний Плеєр
Total Commander
Файловий Менеджер
WinRAR
Архіватор

Статистика

Яндекс цитирования


Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100


Мапа сайту - Компьютеры - Форумы - Реклама на сайті Copyright © 2006. iv-fr.net All Rights Reserved