Головна
Cофт
Комп'ютерні новини
Книги
Шаблони
Скрипти
Наша реклама
Оголошення
Безпека
Цифрове фото
Відео
КПК
Архів статей
Різне

Популярне

Реклама

Microsoft готує випуск AJAX Atlas Категорія: Скрипти


Корпорація Microsoft анонсувала випуск під кінець року інструменту для створення веб-додатків у стилі AJAX. Інструментарій AJAX розробляється під річною назвою Atlas і вже кілька місяців доступний у вигляді попередньої версії. Microsoft планує випустити підтримувані і сертифіковані продукти Atlas, які будуть працювати з її флагманським інструментарієм Visual Studio 2005 і середовищем веб-розробки ASP.Net.
Atlas — це набір компонентів для створення додатків з використанням AJAX, методу веб-розробки для створення інтерактивних веб-сторінок, що автоматично доставляють інформацію з веб-серверів у браузери. Компанія обіцяє цілком інтегрувати ПЗ Atlas у наступну версію Visual Studio з кодовою назвою Orcas, що повинна вийти в наступному році. Набір компонентів Atlas тепер буде перетворений в окремі продукти. Набір готових компонентів, клієнтських бібліотек JavaScript, буде називатися Microsoft AJAX Library.
Серверні компоненти, інтегровані з ASP.net, одержать ім'я SP.Net 2.0 AJAX Extensions. Третій продукт, названий Atlas Control Toolkit, являє собою набір безкоштовних shared-source компонентів. Залишається додати, що Microsoft у даний час визначає, які саме функції ввійдуть у версію 1.0 інструментів Atlas, що буде працювати з багатьма браузерами й операційними системами. Як передає Комп’ютерна Газета, у поточному році компанія планує випустити ще одну бета-версію і версію release candidate.
Шукайте все потрібне на сайтах Прикарпатського порталу:
 
Інформація
Якщо Ви хочете залишити коментар до даної статті, то Вам необхідно реєструватися на сайті.

Авторизація

Логін
Пароль
 

Комп’ютерні форуми

Комп’ютери, комплектуючі (“залізо”), периферія

Інтернет та Інтернет-комерція

Операційні системи та програмне забезпечення

Прикладне програмування

Форум IFN

Опитування

Оцініть наш портал
Найкращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і кращі
Зовсім не сподобався

Ми рекомендуємо:

The Bat!
Поштовий Клієнт
GetRight
Менеджер Закачок
EmEditor
Текстовий Редактор
FlashGet
Менеджер Закачок
WinSCP
FTP Клієнт
acdsee
Перегляд Фото
JetAudio
Мультимедійний Плеєр
QIP
Аналог ICQ
Nero
Запис CD
Mozilla
Інтернет Браузер
Adobe Photoshop
Графічний Редактор
TuneUp Utilities
Налаштування Системи
Winamp
Мультимедійний Плеєр
Total Commander
Файловий Менеджер
WinRAR
Архіватор

Статистика

Яндекс цитирования


Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100


Мапа сайту - Компьютеры - Форумы - Реклама на сайті Copyright © 2006. iv-fr.net All Rights Reserved