Головна
Cофт
Комп'ютерні новини
Книги
Шаблони
Скрипти
Наша реклама
Оголошення
Безпека
Цифрове фото
Відео
КПК
Архів статей
Різне

Популярне

Реклама

Microsoft відкриє 35 технологій для web-сервісів Категорія: Скрипти


Компанія Microsoft оголосила про намір зробити загальнодоступними 35 web-технологій і стандартів для web-сервісів. Цей крок, на думку представників компанії, повинен надати додатковий імпульс розробці нових онлайн сервісів, а також спростити й зробити дешевшою саму розробку.
Під відкритим доступом мається на увазі, що софтверний гігант не буде "проти", якщо розробники будуть використовувати її патентовані технології, повідомляє TECHlabs. Також не прийдеться і підписувати ліцензійні угоди з Microsoft для того, щоб їх використовувати у своїх проектах. Але компанія як патентовласник залишає за собою право судового переслідування тих, хто спробує перепатентувати ці технології в якості їхнього розробника. Самі ж розробники зможуть вибирати які технології включати у свої рішення, а які ні – ніяких обмежень на це компанія вводити не планує.
Реакція на цю новину співтовариства розробників була позитивною. "Я думаю, що цей крок зустрінуть із схваленням і що Microsoft заслуговує того, щоб її поздоровили з цим. Я сподіваюся, що відкриття цих стандартів стане лиш першим кроком для Microsoft і, будемо сподіватися, вплине на інших власників патентів", відзначив у своєму інтерв'ю юрист і прихильник відкритих стандартів Енді Апдегров (Andy Updegrove).
Утім, для Microsoft це вже не перший випадок відкриття своїх технологій. У листопаді 2004 року компанія оголосила про відкриття специфікацій XML документів у Office 2003.
Шукайте все потрібне на сайтах Прикарпатського порталу:
 
Інформація
Якщо Ви хочете залишити коментар до даної статті, то Вам необхідно реєструватися на сайті.

Авторизація

Логін
Пароль
 

Комп’ютерні форуми

Комп’ютери, комплектуючі (“залізо”), периферія

Інтернет та Інтернет-комерція

Операційні системи та програмне забезпечення

Прикладне програмування

Форум IFN

Опитування

Оцініть наш портал
Найкращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і кращі
Зовсім не сподобався

Ми рекомендуємо:

The Bat!
Поштовий Клієнт
GetRight
Менеджер Закачок
EmEditor
Текстовий Редактор
FlashGet
Менеджер Закачок
WinSCP
FTP Клієнт
acdsee
Перегляд Фото
JetAudio
Мультимедійний Плеєр
QIP
Аналог ICQ
Nero
Запис CD
Mozilla
Інтернет Браузер
Adobe Photoshop
Графічний Редактор
TuneUp Utilities
Налаштування Системи
Winamp
Мультимедійний Плеєр
Total Commander
Файловий Менеджер
WinRAR
Архіватор

Статистика

Яндекс цитирования


Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100


Мапа сайту - Компьютеры - Форумы - Реклама на сайті Copyright © 2006. iv-fr.net All Rights Reserved