Головна
Cофт
Комп'ютерні новини
Книги
Шаблони
Скрипти
Наша реклама
Оголошення
Безпека
Цифрове фото
Відео
КПК
Архів статей
Різне

Популярне

Реклама

FreeSMS v0.4 - Відправка SMS з Інтернету на мобільний телефон Категорія: Головна
Автор програми: Андрій Сорочак

FreeSMS 0.4 - програма для відправлення смс на Українські оператори мобільного зв’язку. Підтримує два основних, це Київстар та Юмс, а також нові, які в порядку кількох років тому тільки розпочали працювати на українському ринку - Лайф, Білайн. Також додано ще одного регіонального - Голден Телеком.

Розмір софтини невеликий, всього лиш 288 КБ, має простенький інтерфейс, в користуванні зручна і приємна. Зразу ж порадив би покласти FreeSMS в окрему теку, у надійне місце на вашому ПК. Оскільки після внесення до Менеджера контактів мобільних номерів, створюється окремий файл із списком (повинен бути разом з програмою в одному місці) який бажано не втратити, щоб потім повторно не вводити номера. З початкового діалогу смс не відправляється, спочатку потрібно створити відповідний запис в контактах, після можна цього обрати номер та надіслати смс.

Ще трішки про принцип роботи… Коди малюнків на відправлення для Київстару програма відтворює на всі 100 відсотків, Вам доведеться тільки натиснути ОК. Щодо Юмс - трішки складніше, тут вже в дію входять букви англійського алфавіту, алгоритм поки що не розгадано, тому потрібно вводити самостійно з малюнку, який з’явиться перед відправленням.

Щодо процесу використання… Україномовна, абсолютно безкоштовна, без рекламних банерів, працює з використанням робочої платформи корпорації Майкрософт - .Net Framework 2.0. Перш ніж запускати, переконайтеся що у Вас встановлено на ПК .Net Framework 2.0.

Від себе, велика подяка автору. Чесно кажучи аналогів, не зустрічав. Багато програм подібного типу використовував, але не завжди працювали надійно. Однак через FreeSMS, усе працює, перевіряв на 4-ох операторах, смс доходять за 1-3 секунди. Буває що мережа може бути перевантажена, але це вже до операторів питання.
Шукайте все потрібне на сайтах Прикарпатського порталу:
 
Інформація
Якщо Ви хочете залишити коментар до даної статті, то Вам необхідно реєструватися на сайті.

Авторизація

Логін
Пароль
 

Комп’ютерні форуми

Комп’ютери, комплектуючі (“залізо”), периферія

Інтернет та Інтернет-комерція

Операційні системи та програмне забезпечення

Прикладне програмування

Форум IFN

Опитування

Оцініть наш портал
Найкращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і кращі
Зовсім не сподобався

Ми рекомендуємо:

The Bat!
Поштовий Клієнт
GetRight
Менеджер Закачок
EmEditor
Текстовий Редактор
FlashGet
Менеджер Закачок
WinSCP
FTP Клієнт
acdsee
Перегляд Фото
JetAudio
Мультимедійний Плеєр
QIP
Аналог ICQ
Nero
Запис CD
Mozilla
Інтернет Браузер
Adobe Photoshop
Графічний Редактор
TuneUp Utilities
Налаштування Системи
Winamp
Мультимедійний Плеєр
Total Commander
Файловий Менеджер
WinRAR
Архіватор

Статистика

Яндекс цитирования


Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100


Мапа сайту - Компьютеры - Форумы - Реклама на сайті Copyright © 2006. iv-fr.net All Rights Reserved