Головна
Cофт
Комп'ютерні новини
Книги
Шаблони
Скрипти
Наша реклама
Оголошення
Безпека
Цифрове фото
Відео
КПК
Архів статей
Різне

Популярне

Реклама

Alcohol 120% 1.9.6.5403: копіювання дисків Категорія: Софт


Вийшла нова версія популярної програми для роботи з віртуальними CD, DVD дисками. Програма дозволяє створювати точні копії дисків і працювати з їх образами як з реальними носіями інформації. Велика кількість настройок дозволяє змонтувати образ навіть захищених дисків. Серед настройок емулятора можна виділити наступні опції: пропуск помилок читання, покращуване сканування секторів, читання cубкaнaльныx даних з поточного диска, вимірювання позиціонування даних із заданою точністю, емуляція поганих секторів, емуляція RMPS (фізичному підпису записуваного диска). У настройках емулятора є також можливість установки регіональної коди віртуального приводу.

Окрім цього, програма має майстер запису CD і DVD дисків. Ще одна гідність програми - окрім свого формату Media Descriptor (*.mds) емулятор підтримує формати образів, які були зроблені програмами Blindread, CLONECD, DiscJuggler, Instant CD/DVD, Nero і ін. Програма має російський інтерфейс.

У останній версії буфер пам'яті збільшений до 256 Мб, додана підтримка форматів образів isz, b5t, b6t, оновлені движки читання і запису, оновлена функція Starwind ISCSI, виправлені помилки.

Разом з Alcohol 120% оновилася і безкоштовна програма Alcohol 52%, що призначена виключно для створення віртуальних дисків і дозволяє створювати до 32 таких пристроїв.

Завантажити

Ліки
Шукайте все потрібне на сайтах Прикарпатського порталу:
 
Інформація
Якщо Ви хочете залишити коментар до даної статті, то Вам необхідно реєструватися на сайті.

Авторизація

Логін
Пароль
 

Комп’ютерні форуми

Комп’ютери, комплектуючі (“залізо”), периферія

Інтернет та Інтернет-комерція

Операційні системи та програмне забезпечення

Прикладне програмування

Форум IFN

Опитування

Оцініть наш портал
Найкращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і кращі
Зовсім не сподобався

Ми рекомендуємо:

The Bat!
Поштовий Клієнт
GetRight
Менеджер Закачок
EmEditor
Текстовий Редактор
FlashGet
Менеджер Закачок
WinSCP
FTP Клієнт
acdsee
Перегляд Фото
JetAudio
Мультимедійний Плеєр
QIP
Аналог ICQ
Nero
Запис CD
Mozilla
Інтернет Браузер
Adobe Photoshop
Графічний Редактор
TuneUp Utilities
Налаштування Системи
Winamp
Мультимедійний Плеєр
Total Commander
Файловий Менеджер
WinRAR
Архіватор

Статистика

Яндекс цитирования


Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100


Мапа сайту - Компьютеры - Форумы - Реклама на сайті Copyright © 2006. iv-fr.net All Rights Reserved