Софт > Pragma 5.0.100.9

Pragma 5.0.100.9


7 липня 2007. Разместил: npetia


Pragma - це багатомовна програма машинного перекладу для перекладу текстових документів з однієї мови на іншу. Програма підтримує сім мов: англійську, російську, українську, німецьку, латиську, польську і французьку. Pragma виконує переклад безпосередньо у вікні активного застосування або в окремому вікні швидкого перекладу. За допомогою програми можна переводити текстову інформацію, представлену у вигляді документів MS Word, Інтернет сторінок, поштових повідомлень, довідок, а також вміст різних текстових вікон. За рахунок автоматизації багатьох функцій Pragma дуже проста у використанні. На відміну від інших програм машинного перекладу, в проекті Pragma використовується багатомовна технологія перекладу, в якій для вибраної кількості мов підтримуються всі можливі напрями перекладу. Наприклад, для трьох мов - англійської, російської і української існує 6 напрямів перекладу: англо-російський, російсько-англійський, англо-український, україно-англійський, російсько-український, україно-російський.

Що нового в Pragma 5.x
• На відміну від попередніх версій, Pragma 5.x не вбудовується в додатки, а працює як системна утиліта і дозволяє переводити "на льоту" в активному застосуванні. Запуск на переклад у всіх застосуваннях виконується через значок в системній панелі.
• Pragma 5.x підтримує нові мови - польську і французьку. Число можливих напрямів перекладу складає 42. Декілька змінений інтерфейс програми. Зовнішній вигляд став більш "нарядним".
• Програма підтримує найостанніші розробки майкрософту - Windows Vista, Internet Explorer 7, Office 2007. Змінилася процедура активації програми. Як і раніше, є он-лайн реєстрація через інтернет, а також - оф-лайн локально. Відповідний режим вибирається автоматично.
• Включений модуль перевірки цілісності і функціональної працездатності програми.
• Pragma 5.x має нову програму інсталяції.

Home Page - http://www.trident.com.ua/rus/produkt.html - Розмір: 17.95 MB

Завантажити Прагму

dict-plus
dicr-rus
dict-eng
dict-ger
addon