Головна
Cофт
Комп'ютерні новини
Книги
Шаблони
Скрипти
Наша реклама
Оголошення
Безпека
Цифрове фото
Відео
КПК
Архів статей
Різне

Популярне

Реклама

Netscape Navigator 9.0.0.3 + русифікація Категорія: Софт
Pозробники Netscape випустили фінальну версію інтернет-браузера Netscape Navigator 9. Що базується на надмодному в певних кругах Mozilla Firefox 2.0.0.7, вона може бути встановлена на Windows, Linux і Mac OS X. Тепер є можливість повністю русифікувати легендарний браузер - він локалізований командою Mozilla.ru.

Браузер містить разом з численними корекціями помилок і зовнішніми поліпшеннями, також декілька нових функцій. Таким чином, програмне забезпечення повинне тепер автоматично виправляти невірно написаний Urls: Наприклад, вона самостійно змінює "googlecom" в "google.com" . Крім того, браузер тепер підтримує профілі Firefox і дозволяє використання розширень для Firefox 2.

За допомогою так званого посилання Pad можливе проміжне запам'ятовування посилання Інтернет сторінок без обов'язкового збереження їх як закладки. Для цього вони тільки перетягуються Drag-and-drop у вікно Sidebar. Натиснення на збережене в посиланні Pad з'єднання відкриває відповідну Інтернет сторінку і автоматично видаляє запис із списку.

Користувачі можуть використовувати інтегрований в Sidebar міні-браузер для паралельного пошуку інформації. За допомогою натиснення правою кнопкою миші на посилання і вибором опції " Open Link in Sidebar " у міні-браузере безпосередньо відкривається відповідна Інтернет сторінка. Весь список нових функцій Netscape Navigator 9 знаходиться на домашній веб-сторінці www.kommentator.ru/

Установка русифікації Netscape 9.0
* Встановите русифікацію як розширення. Для цього перейдіть в меню File, виберіть пункт Open File..., виберіть викачаний файл русифікації ( xpi файл ) і натисніть на кнопку Відкрити. У вікні установки розширення, що з'явилося, натисніть на кнопку Install Now.

* Наберіть в рядку адреси about:config і зміните значення змінної general.useragent.locale з en-us на ru (для цього виділите рядок general.useragent.locale, клацніть правою кнопкою миші і в меню виберіть Modify - "Змінити", після чого замість en-us напишіть ru)

* Перезапустіть Netscape

Завантажити

Русифікатор
Шукайте все потрібне на сайтах Прикарпатського порталу:
 
Написав: unilogin (17 листопада 2011 02:52)
 
Случайные афоризмы:
Ответственный работник - это тот, кто за собственные ошибки игры к ответственности других.
Не заешь - молчи. Заешь - тем игры скачать
Дурак - состояние, в котором скачать игры пребывать мужчина, не догадываясь об этом, если у него нет жены.
Інформація
Якщо Ви хочете залишити коментар до даної статті, то Вам необхідно реєструватися на сайті.

Авторизація

Логін
Пароль
 

Комп’ютерні форуми

Комп’ютери, комплектуючі (“залізо”), периферія

Інтернет та Інтернет-комерція

Операційні системи та програмне забезпечення

Прикладне програмування

Форум IFN

Опитування

Оцініть наш портал
Найкращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і кращі
Зовсім не сподобався

Ми рекомендуємо:

The Bat!
Поштовий Клієнт
GetRight
Менеджер Закачок
EmEditor
Текстовий Редактор
FlashGet
Менеджер Закачок
WinSCP
FTP Клієнт
acdsee
Перегляд Фото
JetAudio
Мультимедійний Плеєр
QIP
Аналог ICQ
Nero
Запис CD
Mozilla
Інтернет Браузер
Adobe Photoshop
Графічний Редактор
TuneUp Utilities
Налаштування Системи
Winamp
Мультимедійний Плеєр
Total Commander
Файловий Менеджер
WinRAR
Архіватор

Статистика

Яндекс цитирования


Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100


Мапа сайту - Компьютеры - Форумы - Реклама на сайті Copyright © 2006. iv-fr.net All Rights Reserved