Софт > Netscape Navigator 9.0.0.3 + русифікація

Netscape Navigator 9.0.0.3 + русифікація


4 листопада 2007. Разместил: npetia
Pозробники Netscape випустили фінальну версію інтернет-браузера Netscape Navigator 9. Що базується на надмодному в певних кругах Mozilla Firefox 2.0.0.7, вона може бути встановлена на Windows, Linux і Mac OS X. Тепер є можливість повністю русифікувати легендарний браузер - він локалізований командою Mozilla.ru.

Браузер містить разом з численними корекціями помилок і зовнішніми поліпшеннями, також декілька нових функцій. Таким чином, програмне забезпечення повинне тепер автоматично виправляти невірно написаний Urls: Наприклад, вона самостійно змінює "googlecom" в "google.com" . Крім того, браузер тепер підтримує профілі Firefox і дозволяє використання розширень для Firefox 2.

За допомогою так званого посилання Pad можливе проміжне запам'ятовування посилання Інтернет сторінок без обов'язкового збереження їх як закладки. Для цього вони тільки перетягуються Drag-and-drop у вікно Sidebar. Натиснення на збережене в посиланні Pad з'єднання відкриває відповідну Інтернет сторінку і автоматично видаляє запис із списку.

Користувачі можуть використовувати інтегрований в Sidebar міні-браузер для паралельного пошуку інформації. За допомогою натиснення правою кнопкою миші на посилання і вибором опції " Open Link in Sidebar " у міні-браузере безпосередньо відкривається відповідна Інтернет сторінка. Весь список нових функцій Netscape Navigator 9 знаходиться на домашній веб-сторінці www.kommentator.ru/

Установка русифікації Netscape 9.0
* Встановите русифікацію як розширення. Для цього перейдіть в меню File, виберіть пункт Open File..., виберіть викачаний файл русифікації ( xpi файл ) і натисніть на кнопку Відкрити. У вікні установки розширення, що з'явилося, натисніть на кнопку Install Now.

* Наберіть в рядку адреси about:config і зміните значення змінної general.useragent.locale з en-us на ru (для цього виділите рядок general.useragent.locale, клацніть правою кнопкою миші і в меню виберіть Modify - "Змінити", після чого замість en-us напишіть ru)

* Перезапустіть Netscape

Завантажити

Русифікатор