Головна
Cофт
Комп'ютерні новини
Книги
Шаблони
Скрипти
Наша реклама
Оголошення
Безпека
Цифрове фото
Відео
КПК
Архів статей
Різне

Популярне

Реклама

Користувач: Majesty
Hide IP Platinum 3.4    Категорія: Софт Вийшов реліз нової версії, відмінної програми! Ця невелика програмка виконує одну функцію - ховає Ваш реальний IP. Вона сама шукає робочий проксі-сервер і налаштовує програми на роботу через нього. Дуже проста у використанні.
Зіни в Hide IP Platinum 3.4, 2/12/2006 :
- Додано: Користувач може сам вибирати IP адресу за умовчуванням

Для завантаження дивіться далі >>
 

Проект Wikipedia можуть закрити?    Категорія: Комп'ютерні новини Інтернет-ресурс Wikipedia може найближчим часом закритися із-за фінансових проблем. Про це повідомляють деякі американські сайти, що спеціалізуються на новинах про Iнтернет.

Девуар виступала на конференції Lift07, присвяченій ролі технологій в сучасному суспільстві. Там вона заявила, що доходи проекту Wikipedia складає близько мільйона долара в рік, при цьому на зміст ресурсу потрібний щонайменше в п'ять разів більше. По словах Девуар, без додаткового фінансування через 3-4 місяці Wikipedia може закритися.
 
КПК скоро зникнуть з ринку    Категорія: КПК 

За даними аналітичної компанії IDC на ринку кишенькових комп'ютерів спостерігається значне зниження попиту.

Був досліджений сегмент ринку звичайних КПК, що не мають вбудованого GSM-модуля, тобто без функції мобільного телефону. В результаті виявилось, що об'єми постачань Pocket РС в 2006 р. знизилися на 28,5% (у 2005 році - 7,6 млн. одиниць, в 2006 році - 5,5 млн. одиниць), і лише за 4-й квартал 2006 року цей показник знизився на 35,9% порівняно з тим же періодом попереднього року.
 
Mozilla Firefox 3.0 Alpha 3 Pre    Категорія: Софт Mozilla Firefox — безплатний веб-оглядач з відкритим кодом, заснований на ядрі Gecko (Проект Mozilla). Раніше відомий як Phoenix і Firebird. Існують версії для Windows, Mac OS X, Linux, OS/2, FreeBSD, Solaris й інших операційних систем.

Сказати щось конкретне про третю версію вогняного лиса покищо дуже важко. Варто відмітити, що це лише альфа версія, тобто появились лише певні обриси нового браузера, який обіцяє дуже багато. То ж викачуємо і тестуємо цей продукт.
 

Microsoft готує випуск AJAX Atlas    Категорія: Скрипти Корпорація Microsoft анонсувала випуск під кінець року інструменту для створення веб-додатків у стилі AJAX. Інструментарій AJAX розробляється під річною назвою Atlas і вже кілька місяців доступний у вигляді попередньої версії. Microsoft планує випустити підтримувані і сертифіковані продукти Atlas, які будуть працювати з її флагманським інструментарієм Visual Studio 2005 і середовищем веб-розробки ASP.Net.
 
Microsoft відкриє 35 технологій для web-сервісів    Категорія: Скрипти Компанія Microsoft оголосила про намір зробити загальнодоступними 35 web-технологій і стандартів для web-сервісів. Цей крок, на думку представників компанії, повинен надати додатковий імпульс розробці нових онлайн сервісів, а також спростити й зробити дешевшою саму розробку.
Під відкритим доступом мається на увазі, що софтверний гігант не буде "проти", якщо розробники будуть використовувати її патентовані технології, повідомляє TECHlabs.
 


Украинская Баннерная Сеть

Повернутися << [1] 2 3 ... 15 16 17 >> Наступна сторінка

Авторизація

Логін
Пароль
 

Комп’ютерні форуми

Комп’ютери, комплектуючі (“залізо”), периферія

Інтернет та Інтернет-комерція

Операційні системи та програмне забезпечення

Прикладне програмування

Форум IFN

Опитування

Оцініть наш портал
Найкращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і кращі
Зовсім не сподобався

Ми рекомендуємо:

The Bat!
Поштовий Клієнт
GetRight
Менеджер Закачок
EmEditor
Текстовий Редактор
FlashGet
Менеджер Закачок
WinSCP
FTP Клієнт
acdsee
Перегляд Фото
JetAudio
Мультимедійний Плеєр
QIP
Аналог ICQ
Nero
Запис CD
Mozilla
Інтернет Браузер
Adobe Photoshop
Графічний Редактор
TuneUp Utilities
Налаштування Системи
Winamp
Мультимедійний Плеєр
Total Commander
Файловий Менеджер
WinRAR
Архіватор

Статистика

Яндекс цитирования


Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100


Мапа сайту - Компьютеры - Форумы - Реклама на сайті Copyright © 2006. iv-fr.net All Rights Reserved