Головна
Cофт
Комп'ютерні новини
Книги
Шаблони
Скрипти
Наша реклама
Оголошення
Безпека
Цифрове фото
Відео
КПК
Архів статей
Різне

Популярне

Реклама

Користувач: npetia
The Bat! 3.99.27    Категорія: Софт The Bat! - популярний клієнт електронної пошти; програму використовують більше шести мільйонів користувачів мережі Інтернет; програма дозволяє працювати з необмеженою кількістю поштових скриньок, використовувати могутні засоби фільтрації листів, шаблони повідомлень, диспетчер листів і багато що інше.
 

Netscape Navigator 9.0.0.3 + русифікація    Категорія: Софт Pозробники Netscape випустили фінальну версію інтернет-браузера Netscape Navigator 9. Що базується на надмодному в певних кругах Mozilla Firefox 2.0.0.7, вона може бути встановлена на Windows, Linux і Mac OS X. Тепер є можливість повністю русифікувати легендарний браузер - він локалізований командою Mozilla.ru.

Браузер містить разом з численними корекціями помилок і зовнішніми поліпшеннями, також декілька нових функцій. Таким чином, програмне забезпечення повинне тепер автоматично виправляти невірно написаний Urls: Наприклад, вона самостійно змінює "googlecom" в "google.com" . Крім того, браузер тепер підтримує профілі Firefox і дозволяє використання розширень для Firefox 2.
 
Feedreader 3.11: безплатний менеджер RSS-новин    Категорія: Софт Вийшла нова версія зручної безкоштовної програми для читання RSS-новин. Feedreader пропонує декілька режимів проглядання новин, вибір між якими варто робити, залежно від того, наскільки ви економите трафік. Так, у вікні програми можна проглядати тільки текст новин, а можна відразу завантажувати всі зображення. Про появу свіжих новин програма оповіщає кольором значка, що змінюється, в області повідомлень, а також спливаючим віконцем. У Feedreader дуже зручно шукати новини по ключовому слову, оскільки пошук є динамічним - відповідні заголовки відображаються в процесі набору запиту. Є і зручна можливість створення "розумних" новинних стрічок, або, простіше кажучи, фільтрів. Працюючи відповідно до таких фільтрів, програма може сортувати новини за змістом. Програма має російський інтерфейс.
 
µTorrent 1.7.1 Build 3360 Final    Категорія: Софт µTorrent - компактний BitTorrent-клієнт з підтримкою одночасного завантаження декількох фалів, настроювань полоси пропускання, швидким відновленням перерваного завантаження і зовсім невеликим розміром пам’яті, що використовує під себе (близько 4 Мб). Працює без інсталяції. Має компактний розмір всього у ~170-200 Кбайт, на відміну від інших “мегабайтних” торрент-клієнтів, але і кількість функцій, що далеко не поступається іншим.
 

Seamonkey 1.1.4: набір програм для роботи в інтернеті    Категорія: Софт Вийшла оновлена версія набору додатків SeaMonkey. У нього входять браузер, поштовий клієнт, клієнт для отримання новин, IRC-клієнт і ін. SeaMonkey - спроба незалежних розробників продовжити розвиток пакету програм, відомого раніше як Mozilla Application Suite. Він підтримується не Mozilla Corporation, а новою командою незалежних розробників. Назву проект отримав невипадково - саме під ім'ям SeaMonkey відома група розробників, яка тепер працює над колишньою Mozilla Application Suite.
 
Pragma 5.0.100.9    Категорія: Софт Pragma - це багатомовна програма машинного перекладу для перекладу текстових документів з однієї мови на іншу. Програма підтримує сім мов: англійську, російську, українську, німецьку, латиську, польську і французьку. Pragma виконує переклад безпосередньо у вікні активного застосування або в окремому вікні швидкого перекладу. За допомогою програми можна переводити текстову інформацію, представлену у вигляді документів MS Word, Інтернет сторінок, поштових повідомлень, довідок, а також вміст різних текстових вікон. За рахунок автоматизації багатьох функцій Pragma дуже проста у використанні. На відміну від інших програм машинного перекладу, в проекті Pragma використовується багатомовна технологія перекладу, в якій для вибраної кількості мов підтримуються всі можливі напрями перекладу. Наприклад, для трьох мов - англійської, російської і української існує 6 напрямів перекладу: англо-російський, російсько-англійський, англо-український, україно-англійський, російсько-український, україно-російський.
 


Украинская Баннерная Сеть

Повернутися << [1] 2 3 ... 67 68 69 >> Наступна сторінка

Авторизація

Логін
Пароль
 

Комп’ютерні форуми

Комп’ютери, комплектуючі (“залізо”), периферія

Інтернет та Інтернет-комерція

Операційні системи та програмне забезпечення

Прикладне програмування

Форум IFN

Опитування

Оцініть наш портал
Найкращий
Непоганий
Влаштовує ... але ...
Зустрічав і кращі
Зовсім не сподобався

Ми рекомендуємо:

The Bat!
Поштовий Клієнт
GetRight
Менеджер Закачок
EmEditor
Текстовий Редактор
FlashGet
Менеджер Закачок
WinSCP
FTP Клієнт
acdsee
Перегляд Фото
JetAudio
Мультимедійний Плеєр
QIP
Аналог ICQ
Nero
Запис CD
Mozilla
Інтернет Браузер
Adobe Photoshop
Графічний Редактор
TuneUp Utilities
Налаштування Системи
Winamp
Мультимедійний Плеєр
Total Commander
Файловий Менеджер
WinRAR
Архіватор

Статистика

Яндекс цитирования


Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100


Мапа сайту - Компьютеры - Форумы - Реклама на сайті Copyright © 2006. iv-fr.net All Rights Reserved